Richard Branson

On väga hea meel ja enda jaoks märgilise tähtsusega, et saame oma blogi alustada sellise inimesega nagu Sir Richard Branson kelle raamatud juba 10 aastat tagasi andsid motivatsiooni tegeleda ettevõtlusega ja unistada suurelt. Kuna temast ja ta tegudest võiks kirjutada rohkem kui üks postitus siis ongi tegu postituste seeria esimese osaga millele lisandub lähiajal järgmine osa juurde. Soovitame lugeda ka tema autobiograafiaid, vaata Apollo või Amazon.


Pühapäeval 11. juuli toimub Richard Branson lennufirma Virgin Galactic kosmoselend. Siin all on ka video, kust näed Virgin Galactic lendu lives:

Virgin Galactic

Richard Branson asutas Virgin Galacticu aastal 2004 eesmärgiga alustada esimeste lendudega aastal 2007. Teekond on olnud oluliselt pikem ja konarlikum aga lõpuks teeb ta oma unistuse teoks. Virgin Galactic sai USA Föderaalse Lennundusameti poolt 25 juuni 2021a loa lennutada tulevikus maksvaid kliente kosmose piirile, mis on ettevõtte esialgne eesmärk ka olnud – kosmoseturism. Miljonäre, kes reisi eest broneeringu ja esimese makse on teinud oli varem juba üle 600 ja nüüd lisandub neid kindlasti kõvasti juurde. Nagu Richard Branson varem välja on öelnud, kui see päev kätte jõuab on ta esinene, kes üles läheb ja nüüd ta seda ka teeb. Kindlasti ta ei arvanud seda lauset välja öeldes, et ta selle 70 aastaselt alles teoks teeb. Aga jällegi väga temalik – unistada suurelt ja mitte anda alla.

Richard Bransoni surmalähedased kogemused

Mul on olnud 76 surmalähedast olukorda

Sir Richard Branson

Loodame, et kosmoselend tuleb neil rahulikum ja sujuvam.

Virgin Galactic aktsia $SPCE

Järgmises postituses räägime Virgin Galactic aktsiast $SPCE.