fbpx
Wolf

Liitu uudiskirjaga

Flagship on meie portfellide lipulaev, kus keskendume ainult kõige suurema tootlusega tehingutele. Wolfpack Flagship osakud on Eesti Väärtpaberi Keskuses (Nasdaq CSD) registreeritud.

Kauplemine annab vabaduse olla seal, kus parasjagu raha liigub ja võimaluse vältida langustrende ja keskenduda ainult kasvule, milleks oleme loonud ka Flagship portfelli.*

*Wolfpack on kinnine investeerimisfirma. Wolfpack ei tegele finantsteenuse ega investeerimisteenuse pakkumisega. Meie äriühingute tegevus ei vasta VPTS § 43 lg-s 1 kirjeldatud investeerimisteenuse mõistele. Wolfpack investeerib ja kaupleb ainult ettevõtte omavahenditega.

0
Osakut broneeritud

Tugev
visioon

Tugev
visioon

DIvidendimaksed
iga 6 kuu tagant

Skaleeruv
ärimudel

Eesmärk.

Flagship visiooniks on saavutada keskmisest suurem tootlus ja kiire kasv, pakkudes ettevõtte omanikele parimat kasumijaotust.

Skaleeruv ärimudel, mis võimaldab kaubelda sama tehnikat kasutades suurema kapitali ja positsioonidega ning teenida tavapärasest suuremat tootlikust ilma, et äritegevuse kulud tõuseks.

Flagship soovib pakkuda passiivset dividenditulu omanikeringile.

80/20
reegel

80/20
reegel

Strateegiliselt
piiratud maht

Läbimõeldud
riskihaldus

Strateegia.

Meie kogemus on näidanud, et börsil nagu paljudes muudes asjades kehtib 80/20 reegel ehk pareto principle. 80% kasumist annavad 20% päevadest.

Kiired tehingud ja enamus ajast raha turvaliselt hoides, tagame võimalikult parima riskihalduse, koos suure tootlikusega. Kuna kaupleme põhiliselt USA börsil siis ei ole turu likviiduses probleemi erinevalt Euroopa või Balti börsist.

Flagship maht on piiratud ja uusi osakuid emiteerime etappide kaupa. Esimeses etapis emiteerime 1000 osakut.

1 etapp:
1000 osakut

1 etapp:
1000 osakut

Maksuvabad
dividendid

Max osakuid:
7500

Portfell.

Esimeses etapis emiteerime 1000 osakut. Flagship ühe B-osaku nimiväärtus on 1000€.

Maksimum kogus osakuid on 7500, mille kogu mahu emiteerimist hindame jooksvalt ja vastavalt strateegiale, et hoida võimalikult optimeeritud kapitali kasv.

Kauplemisstrateegial põhinev privaatne ja kinnine investeerimisfirma.

Meie vankumatu kindlus Flagship edukuses, võimaldab osanikul saada dividenditulu tähtajatult.

Flagship

Meie meeskonnaga on võimalus kokku leppida kohtumine, kus küsimused saavad vastused. Võimalik on kohtuda privaatselt meie kontoris või Teile sobilikus kohas. Helista, kirjuta kiri või broneeri aeg.